Nasza firma od wielu lat zajmuje się obsługądoradztwo przedsiębiorstw w zakresie szeroko pojmowanego doradztwa IT. Zdobyte w tym czasie wiedza i kompetencje pozwalają nam świadczyć w pełni profesjonalne usługi dla licznego grona naszych klientów. Terenem, na którym najczęściej pracujemy jest trójmiasto, a zwłaszcza Gdańsk oraz Gdynia. Jesteśmy jednak otwarci na współpracę również z klientami spoza tego obszaru.

Działalność naszej firmy to nie tylko doradztwo, ale także szereg usług związanych z obsługą IT różnej wielkości przedsiębiorstw. Decydując się na współpracę z nami możesz zatem liczyć na naszą pomoc w zakresie planowania, modernizacji oraz dokonywania wszelkich niezbędnych napraw infrastruktury sieciowej i komputerowej. Nasi wykwalifikowani pracownicy doradzą także jaki sprzęt komputerowy warto zakupić, a następnie zajmą się jego instalacją. Oprócz tego gwarantujemy stały nadzór nad działaniem takiego sprzętu oraz używanych w Twojej firmie systemów, jak również wprowadzenie odpowiednich standardów bezpieczeństwa. Naszym zadaniem jest kompleksowa koordynacja wszelkich działań, których celem jest wdrożenie najlepszych w przypadku każdego klienta rozwiązań IT.

Bez względu na to czy siedziba Twojej firmy znajduje się w Gdyni, Gdańsku, lub gdziekolwiek poza granicami trójmiasta, zachęcamy do kontaktu z nami w celu dokładnego zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Z ogromną przyjemnością zajmiemy się doradztwem IT w Twoim przedsiębiorstwie i uczynimy wszystko aby była to dla Ciebie satysfakcjonująca współpraca.