dostawy sprzetu

Dbając o pełen komfort naszych klientów, troszczymy się o każdy aspekt związany z obsługą IT ich przedsiębiorstw. W związku z tym, nasze usługi obejmują także możliwość dostawy najlepszej jakości sprzętu komputerowego dla określonej firmy. Bez względu na to czy siedziba zleceniodawcy znajduje się w Gdańsku, Gdyni lub poza trójmiastem, nasi wykwalifikowani pracownicy zrobią wszystko aby dobrać odpowiedni sprzęt komputerowy do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta.

W tym celu nasz pracownik spotka się z Państwem by uzgodnić specyfikację takiego zamówienia. Chodzi tu przede wszystkim o ustalenie jakie parametry techniczne powinien posiadać dany sprzęt, jakie oprogramowanie powinno zostać zastosowane oraz jaką kwotę pieniędzy klient jest w stanie przeznaczyć na ten zakup. Po określeniu wszystkich wytycznych sprzęt zostaje skompletowany, przygotowany do użycia oraz przetestowany przez naszą firmę. Dopiero wówczas następuje dostawa do klienta oraz instalacja sprzętu. Oczywiście oprócz jego podstawowej konfiguracji i podłączenia do sieci, zajmujemy się także instalacją wszelkiego typu programów użytkowych stosowanych w danej firmie. Troszczymy się to by taki sprzęt mógł być od razu użytkowany przez Państwa pracowników.

Głównym rejonem, w którym działamy jest trójmiasto – Gdańsk i Gdynia, jednak z przyjemnością nawiążemy współpracę z firmami spoza tego terenu. Aby uzgodnić szczegóły dotyczące obsługi IT Państwa firmy, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub bezpośrednio w naszej siedzibie.