licencjeWłaściwe oprogramowanie, dostosowane do potrzeb firmy oraz nie sprawiające swoim użytkownikom problemów, to podstawa efektywnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, które korzysta z pomocy komputerów. Dlatego też, należy zatroszczyć się o to by wybór oprogramowania został skonsultowany z profesjonalistami oraz by posiadał on niezbędne licencje, świadczące o jego oryginalności. Aby zapewnić naszym klientom pełen zakres usług IT, zajmujemy się również dystrybucją licencji oprogramowania dla firm. Dzięki temu mamy pewność, iż jest to pełnowartościowy produkt, który doskonale sprawdzi się w przypadku konkretnego przedsiębiorstwa.

Obszar naszej działalności to głównie trójmiasto, a więc Gdańsk oraz Gdynia, ale osoby spoza tego regionu, które chciałyby nawiązać z nami współpracę, również zapraszamy do kontaktu. Ogromne doświadczenie naszej firmy w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, jest gwarancją najwyższej jakości usług, w tym także najlepszych rozwiązań IT dla Państwa firmy. Dystrybuowane przez nas licencje oprogramowania wpisują się perfekcyjnie w ten opis, gdyż dbamy o to aby oferowane przez nas produkty spełniały wszelkie oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami również w ramach tej usługi.

Wszystkie przedsiębiorstwa zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt w celu przybliżenia Państwu pełnego zakresu naszych usług. Rzecz jasna w głównej mierze zajmujemy się obsługą klientów z Gdyni czy Gdańska, ale po omówieniu szczegółów chętnie nawiążemy współpracę z firmami spoza trójmiasta.