serwerowniaKażdy właściciel mniejszej czy większej firmy, w której korzysta się z komputerów, z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak istotna jest właściwa konfiguracja serwerów w takim przedsiębiorstwie. Sprawnie działające serwery to gwarancja zwiększonego bezpieczeństwa sieci komputerowej oraz wszelkich wprowadzanych danych. W związku z tym, oferujemy Państwu profesjonalne usługi w tym zakresie, na terenie Gdańska, Gdyni, ale też w miejscowościach poza trójmiastem.

Efektem przeprowadzonej przez nas konfiguracji będzie przede wszystkim optymalizacja środowiska pracy serwera, jak również eliminacja wszelkich istniejących błędów. W czasie planowania tego procesu pod uwagę bierzemy przede wszystkim potrzeby naszego klienta, dlatego przygotowujemy i instalujemy wszystkie niezbędne oprogramowania, a następnie nadzorujemy pracę serwerów. W razie jakichkolwiek problemów zapewniamy szybką naprawę, która nie zakłóci pracy Państwa przedsiębiorstwa.

Obszarem naszego działania jest głownie trójmiasto – Gdańsk oraz Gdynia, ale zapraszamy do współpracy również firmy spoza tego terenu.