sieci_lanKażda firma, w której wykorzystywanych jest kilka komputerów, bez względu na to czy zalicza się ona do przedsiębiorstw małych czy średnich, powinna posiadać swoją sieć lokalną. Dbając o to by nasi klienci mogli liczyć na kompleksową obsługę IT, oferujemy Państwu również profesjonalną konfigurację sieci w waszych firmach. Lokalizacja danego przedsiębiorstwa nie jest w tym przypadku istotna, może być to Gdańsk, Gdynia lub miejscowość, która znajduje się poza obszarem trójmiasta.

W celu właściwego zaprojektowania oraz wykonania sieci komputerowych w firmach, wcześniej skrupulatnie omawiamy wszystkie potrzeby i wymagania naszych klientów. Pod uwagę bierzemy również planowane strategie rozwoju danej firmy, tak by wykonana przez nas sieć spełniała wszelkie niezbędne funkcje. Oczywiście w czasie całego procesu służymy Państwu fachowym doradztwem, odnośnie zakupu odpowiedniego sprzętu czy wdrożenia rozwiązań najlepszych dla danego przedsiębiorstwa. Dzięki zebraniu szeregu istotnych informacji, przeprowadzana przez nas konfiguracja może w pełni sprostać potrzebom wszystkich jej użytkowników i sprawdzać się w codziennej pracy.

Naturalnie, kiedy sieć jest już gotowa nasi pracownicy wciąż czuwają nad jej właściwym utrzymaniem. Troszczymy się o to by cały czas była sprawna i dobrze służyła swoim użytkownikom, odpowiednio wcześnie reagując na wszelkie nieprawidłowości w jej działaniu. I nie jest istotnym fakt, iż głównym rejonem, w którym świadczymy nasze usługi jest trójmiasto, z Gdańskiem i Gdynią na czele. Również klienci spoza tego terenu mogą liczyć na naszą fachową pomoc.