narzórStaramy się aby wszystkie usługi oferowane przez naszą firmę spełniały oczekiwania każdego klienta, dotyczące kompleksowości obsługi IT jego przedsiębiorstwa. Dlatego też, w ramach naszej oferty gwarantujemy Państwu stały nadzór informatyczny. Dzięki niemu szybko i przede wszystkim sprawnie pozbędziecie się wszelkiego typu usterek związanych zarówno ze sprzętem komputerowym jak i systemem, stosowanymi w konkretnym przedsiębiorstwie.

W ramach proponowanych przez nas usług stale nadzorujemy sieć informatyczną w Państwa firmie, dbając o natychmiastową eliminację wszelkich pojawiających się problemów. W przypadku jakichkolwiek awarii systemu informatycznego mogą Państwo liczyć na szybką reakcję naszych wykwalifikowanych pracowników. Postarają się oni w krótkim czasie usunąć problem, nie zakłócając jednocześnie pracy w Państwa przedsiębiorstwie.

Nasza firma zajmuje się obsługą klientów, których obszarem działania jest trójmiasto, a przede wszystkim Gdańsk i Gdynia. Zachęcamy jednak do kontaktu również przedsiębiorców spoza tego terenu.