Obecnie niemal w każdej firmie większość cennych danychbackup danych biznesowych jest przechowywanych w formie elektronicznych. Jest to bardzo wygodny sposób na ich gromadzenie, jednak wiąże się z ryzykiem ich utraty. Może być to efektem błędu popełnionego przez człowieka, awarii sprzętu czy też nieszczęśliwych wydarzeń losowych. Dlatego też, tak ważne jest aby stworzyć odpowiedni system bezpieczeństwa danych, czyli tak zwany backup. Dzięki temu, w razie jakiejkolwiek awarii utracone dane będą mogły zostać szybko odzyskane.

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe
usługi w zakresie wdrożenia oraz zarządzania takim systemem, bez względu na to czy miejscem działania waszego przedsiębiorstwa jest trójmiasto (Gdańsk i Gdynia), czy może inne miejscowości. Gwarantujemy fachowe stworzenie systemu backupu danych w Państwa firmie, dzięki czemu wszelkie dane przechowywane na wszystkich komputerach, będą bezpieczne. Jest to możliwe dzięki tworzeniu kopii zapasowych, zwanych także kopiami bezpieczeństwa. Bardzo ważne jest w tym przypadku również odpowiednie zarządzanie nimi. Dbamy o to by miały wysoki poziom aktualności oraz aby czas potrzebny na ich odzyskanie był jak najkrótszy.

Współpracując z nami mogą mieć Państwo pewność, iż kopie danych biznesowych są przechowywane w sposób bezpieczny, dzięki czemu znacząco zmniejsza się ryzyko ich trwałej utraty. Działamy w trójmieście, głównie w Gdańsku oraz Gdyni, ale zapraszamy do współpracy wszystkich klientów zainteresowanych naszymi usługami. Każdemu z Państwa gwarantujemy profesjonalną obsługę IT.